-
0.5 Share Monthly Fee (1/2 gallon per week)
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per -
1 Share Monthly Fee (1 gallon/week)
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price per -
1.5 Shares Monthly Fee (1.5 gallons/week)
Regular price $60.00 USDRegular priceUnit price per -
2 Shares Monthly Fee (2 gallons/week)
Regular price $80.00 USDRegular priceUnit price per -
2.5 Shares Monthly Fee (2.5 gallons/week)
Regular price $100.00 USDRegular priceUnit price per -
3 Shares Monthly Fee (3 gallons/week)
Regular price $120.00 USDRegular priceUnit price per -
4 Shares Monthly Fee (4 gallons/week)
Regular price $160.00 USDRegular priceUnit price per -
Cheese Making Class Saturday, April 13th, 2024 10am-noon
Regular price $40.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Cheese Making Class Saturday, February 8, 2025 10am-noon
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Cheese Making Class Saturday, January 25, 2025 10am-noon
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Herd Share Start-up Fee
Regular price $75.00 USDRegular priceUnit price per -
Maple Syrup - Quart
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per -
Misc. Item $10
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price per -
Misc. Item $5
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Misc. Item $6
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per